Zincir Market Sistemi

Türkiye çapında tüm zincir marketlere, yerel zincirlere ve key accountlara dağıtım yapıyoruz.
81 ilimize soğuk taşıma araçlarıyla aynı kalite standartlarını koruyarak dağıtım hizmeti sunan Frigosky, müşterilerine düzenli taşıma, depolama ve teslim etmeyi garantilemektedir.


Zincir market sistemimiz ile zamandan ve enerjiden tasarruf sağlarsınız.

Ürünlerini bu satış noktalarına ulaştırmak isteyen firmalar Zincir Market Sistemimizi kullanarak dağıtım maliyetlerini düşürebilir, ürünlerini güvenli bir şekilde zincir marketlere ulaştırabilirler. Zincir market sistemi yönetimini en iyi şekilde temsil eden bu sistem sayesinde ürün tedarikçilerinin sıkıntılarının tamamı ortadan kalkmaktadır.

Gereksiz kilometrelerin önüne geçin ve ekipman maliyetlerinizi düşürün.

Inhouse soğuk dağıtım yapmaya çalışan firmalar, dağıtım noktası bazında az miktarda ürünleri bulunduğunda aynı araçta 3-10 noktanın malını birleştirirler ve parsiyel dağıtım yöntemini seçerler. Genelde araçlarını yarı dolu gönderirler. Bu sistem, taşımalarda hem gereksiz kilometre olmasını sağlar, hem de çoklu boşaltmalarda ekstra kilometre yaparak maliyetlerini arttırır. Kullanılan aracın şoför, araç kira, kontrol masrafı ve yönetim zorluğu gibi diğer detaylara bakıldığında, aslında üretim firmalarının lojistiklerini kendilerinin yapmasının avantajlı olmadığı açıkça görülebilmektedir.

Maliyet avantajı sağlayın.

Zincir Marketlere aynı araçta bir çok markanın ürününü taşıyoruz, her dağıtım noktasına bir veya gün boyunca birden fazla dolu araçlık yük hacmine ulaşarak, çok boşaltmalı araçlara nazaran ciddi maliyet avantajı sağlamaktayız.

Hızlı teslimatla zamandan kazanın.

Zincir market lojistik sisteminde, birden fazla markanın ürünlerini çok daha büyük hacimli frigo araçlarla taşıdığımızdan, hem taşıma hem de dağıtım noktalarında süratli bir şekilde transfer gerçekleştiririz.

Bilgi akışı ile ne, ne zaman ve nerede sorularına anlık cevaplar alın.

Müşteri hizmetlerimiz, araçlardan gelen raporlara göre anlık olarak gerçekleşen oprrasyonel süreç hakkında müşteri bilgilendirmesi yapar. Bu sayede herhangi bir olumsuzluk durumunda müşteri bilgilendirmesi de anlık olarak gerçekleşir ve bilgi akışı rutin olarak gerçekleştirilmiş olur.