Soğuk Network Lojistik Hizmeti

Dağıtım ağımızı soğuk depolar ve 100'ün üzerinde soğuk araç filosuyla destekledik. Frigosky, soğuk zincir lojistiğinde büyük bir yapının temelleri üzerine kuruludur.


81 ilimize soğuk taşıma araçlarıyla aynı kalite standartlarını koruyarak dağıtım hizmeti sunan Frigosky, müşterilerine düzenli taşıma, depolama ve teslim etmeyi garantilemektedir.

Soğuk taşıma araçlarımız ve depolarımız ile 7 gün 24 saat tam donanımlı hizmet prensibi.

Frigosky dağıtım ağını kullanmak isteyen müşteriler ihtiyaçlarına göre ürünlerinin tamamını depolarımızda saklayabilir, dağıtım günlerine göre depolarımıza mallarını teslim edebilir veya mallarını üretim tesislerinden tedarikini sağlayabilirler.

Frigosky dağıtım ağı, gıda ürünleri üreticisi ve ithalatçılarının müşterilerine ulaşmasının en süratli, güvenli, sağlıklı, efektif ve uygun yoludur.

Soğuk Zincir Lojistiği ve Soğuk Depolama Hizmetleri ile kalitenin adıyız.

Frigosky taşımacılık ve dağıtım ağında standart, hassas ve buzzz kategorilerinde taşıma ve gönderim seçenkleri sunar. Aynı şekilde standart dp, hasssas dp ve buzzz dp olmak üzere kategorilere ayrılmış farklı depolama kanallarında faaliyet gösterir. Tüm taşıma ve depolama faaliyetleri ısı kontrollü taşıma ve depolama sistemleridir.