SKY Standart DP Soğuk Depolama

Soğuk zincir taşımacılığında soğuk depolamanın önemi yadsınamaz bir gerçektir. SKY Standart DP soğuk depolama sistemimiz ile, ürünlerin taşıma öncesi ya da sonrası muhafaza edilmesini sağlıyoruz.


Soğuk taşımacılık yöntemimize paralel, soğuk depolama yöntemlerimizden biri olan SKY Standart DP soğuk depolama sistemimiz ile, +18°C ve üzeri sıcaklıkta taşınması gereken paketli gıda ürünlerinin taşıma öncesi ya da sonrası depolama işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Taşıma sıcaklığına göre raflarımızda yerini alan ürünlerimiz, müşteri ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda ilgili depolama süresi boyunca depolarımızdaki yerlerini muhafaz etmektedirler.

Soğuk depolama şartlarında her türlü nem, mikroorganizma ve olumsuz diğer çevresel şartlardan etkilenmemesi için ürünlerimiz 7/24 güvenli SKY Standart DP sistemine sahip depolama alanlarında muhafaza edilir. SKY Standart DP koşullarında, ısı hassasiyeti yüksek olmayan paketli gıda ürünleri yanında, paketli kahvaltılık gevrekler, kızarmış ekmekler, bisküvi ve cips gibi oda sıcaklık şartlarında formunu ve özelliğini yitirmeyen ürünlerin muhafazası gerçekleştirilir. Paketlenmiş ve içeriği uygun özellikte çikolata ürünleri de aynı şekilde SKY Standart DP depolama sistemimizde muhafaza edilebilmektedir.