SKY Hassas B – DP Soğuk Depolama Sistemi

SKY Hassas “B” - DP soğuk depolama sistemimiz ile, SKY Hassas “B” tipi taşımacılık yöntemimizde tercih edilen +4°C / +8°C sıcaklık değerlerinde depolama desteği sunuyoruz.


SKY Hassas “B” – DP depolama sistemimizde, özellikle mikroorganizma faaliyetleri had safhada olan ürünlerimiz için özel önlemler alarak, depolama şartlarında özel RFID takip sistemi kullanarak, son kullanma tarihi gibi hayati önem taşıyan bir değerin doğru, zamanında ve ölçülebilir teknikle kontrolünü sağlıyoruz. SKY Hassas “B” DP depolama sisteminde ağırlıklı olarak beyaz et ve beyaz et ürünleri, kırmızı et ve kırmızı etten üretilmiş gıda ürünleri, çabuk bozulma ve özelliğini yitirme özelliğine sahip süt ve sütten üretilmiş ürünler, ilgili sıcaklık değerlerinde muhafaza edilmesini gereken sebze ve meyve gibi ürünlerin muhafaza edilmesini sağlıyoruz. Depolama şartlarında kesinlikle özelliğini yitirmeyen ve olması gereken formundan hiçbir şey kaybetmeyen ürünlerimiz, kullandığımız RFID kontrol ve denetleme sistemi sayesinde de güvenliklerini bir kat daha artırmış oluyoruz.

Soğuk depolama şartlarında her türlü nem, mikroorganizma, bakteri ve olumsuz diğer çevresel şartlardan etkilenmemesi için ürünlerimiz 7/24 güvenli SKY Hassas “B” DP sistemine sahip depolama alanlarında muhafaza edilir. SKY Hassas “B” DP depolama koşullarında muhafaza edilen ürünlerimiz, yine aynı sıcaklık şartlarında taşımaya yönelik olmak üzere sevke edilir. Ürünlerimiz, teslim alma aşamasından soğuk depo muhafaza ortamına, oradan tekrar son tüketici ile temas halinde olacakları raflara kadar +4°C / +8°C sıcaklık değerlerlerinde taşınırlar.