SKY Hassas A – DP Soğuk Depolama Sistemi

SKY Hassas “A” - DP soğuk depolama sistemimiz ile, SKY Hassas “A” tipi taşımacılıkta tercih edilen +15°C / +18°C sıcaklık değerlerinde depolama desteği veriyoruz.


SKY Hassas “A” – DP depolama sistemimizde, çikolata ve çikolata ürünleri, unlu mamüller, yumurta ve yumurta türevleri ile yumurta kullanılarak üretilmiş gıda ürünleri için depolama işlemleri gerçekleştirilmektedir. Çikolata depolama esaslarına göre, çikolatanın cinsi, depolamada hassas derecelendirme sistemine göre farklılık gösterebilir. Bu nedenle çikolatanın muhteviyatı önemlidir. Çikolata, bitter, sütlü, beyaz ve dolgulu çikolata olmak üzere farklı üretim prosesinden geçmiş olabilir. Ürünün depolama şartları hakkında bilgiye sahip olunması önemlidir. Yumurta ve yumurta türevleri gibi ürünler de, bakteri üretimi açısından uygun ürünler olduğundan, bu ürünlerin de soğuk depoda şartlarında maksimum muhafazaya tabi tutulması tarafımızdan gerçekleştirilir.

Soğuk depolama şartlarında her türlü nem, mikroorganizma ve olumsuz diğer çevresel şartlardan etkilenmemesi için ürünlerimiz 7/24 güvenli SKY Hassas “A” DP sistemine sahip depolama alanlarında muhafaza edilir. SKY Hassas “A” DP depolama koşullarında muhafaza edilen ürünlerimiz, yine aynı sıcaklık şartlarında taşımaya yönelik olmak üzere sevke tabi tutulur. Ürünlerimiz, teslim alma aşamasından soğuk depo muhafaz ortamına, oradan tekrar son tüketici ile temas halinde olacakları rafa kadar standart sıcaklık değerlerlerinde taşınırlar.