SKY Buzz – DP Soğuk Depolama Sistemi

SKY Buzzz - DP soğuk depolama sistemimizin en düşük sıcaklık değerine sahiptir. SKY Buzzz tipi taşımacılık yöntemimizde tercih edilen -18°C / -26°C sıcaklık değerlerinde depolama desteği sunuyoruz.


SKY Buzzz tipi depolama sistemimizde, özellikle dondurulmuş gıda ürünleri olmak üzere, dondurulmuş meyve ve sebzeler, dondurulmuş et ürünleri, dondurulmuş deniz ürünleri, dondurulmuş hazır yemek, dondurma, tereyağı, dondurulmuş süt ürünleri gibi “0” °C’nin çok altında korunması gereken gıda ürünlerinin muhafaza edilmesini sağlıyoruz. İlgili sıcaklık grubu olan SKY Buzzz tipi depolama yöntemimizle, listede adı geçmeyen fakat ilgili sıcaklık değerlerinde muhafaza edilmesi gereken ürünler için özel çözümler sunuyoruz.

Soğuk depolama şartlarında her türlü nem, mikroorganizma, bakteri ve olumsuz diğer çevresel şartlardan etkilenmemesi için ürünlerimiz 7/24 güvenli SKY Buzzz DP sistemine sahip depolama alanlarında muhafaza edilmektedir. SKY Buzzz DP depolama koşullarında muhafaza edilen ürünlerimiz, yine aynı sıcaklık şartlarında taşımaya yönelik olmak üzere sevke edilir. Ürünlerimiz, teslim alma aşamasından soğuk depo muhafaza ortamına, oradan tekrar son tüketici ile temas halinde olacakları derin donduruculara kadar -18°C / -26°C uygun sıcaklık değerlerlerinde taşınarak teslimatları gerçekleştirilir.

SKY Buzzz DP soğuk depolama sistemimizde, diğer depolama sistemlerimizde olduğu gibi, depolarımız ısı geçirmeyen özel kapı sistemleri ile korunmaktadır. Kapılar, çift taraflı açılır ve sensörler ile kontrol edilir özelliktedir.