Mikro Dağıtım Lojistik

Mikro dağıtım yöntemi ile şehir içi tüm gönderileriniz için komple çözüm üretiyoruz. Dilerseniz Frigosky depolarından, dilerseniz müşteriye ait soğuk depolardan alınan ürünler şehir içi ilgili teslimat noktalarına ulaştırılmaktadır.


Müşterilerimizin depolarından üretim tesislerinden ya da kendi depolarımızdan şehir içi müşterilerine ve mağazalarına yaptıkları tüm sevkiyatlar, müşteri konsolidasyonu sağlanarak kısa sürede, uygun maliyetle ve etkin bir şekilde yapılmaktadır.

Şehir için mikro dağıtımda komple çözüm prensibi ile hareket ederiz.

Müşteri talebine göre komple çözümler üretebildiğimiz operasyonel sürecimizde, ürünlerin belirli rutlarla dağıtımın yanında talebe göre artan malzemelerin ve iadelerin toplanması, ambalaj ve benzeri geri dönüşümüne kadar çeşitli katma değerli hizmetler verilebilmekteyiz.

Frigosky, markaların tüm mağaza dağıtımlarını tek başına yapacak kadar sorumluluk almış, ve mikro dağıtım konusunda uzmanlaşmıştır.

Soğuk Zincir Lojistiği ve Soğuk Depolama Hizmetleri ile kalitenin adıyız.

Daha küçük çaplı iş ortaklarımız için konsolide toplama veya teslimat rotaları oluşturarak verimli dağıtımı optimize edebilmekte ve dağıtım sürecini daha verimli hale getirebilmekteyiz. Bu sayede bir yandan daha optimal rotalar oluşturup süreci hızlandırırken, diğer yandan tüm operasyonel kaynakları maksimum verim ile kullanarak maliyet düşürücü çözümler üretilebilmektedir.

Şehir için mikro dağıtım ile son noktaya kadar hızlı ve hasarsız teslimat için Frigosky.

Soğuk zincirin sağlam halkaları.