Komple Tedarik Zinciri

Bilgi sistemlerimiz ile tüm satış ve performans raporlarını müşterilerimize sunuyoruz. Bu sayede müşteri memnuniyeti ile birlikte hem ölçilebilir, hem de planlanabilir bir veri elde etmiş oluyoruz.


Soğuk Zincir Lojistiğinde özellikle tedarikçi kullanımı günden güne artan bir trend göstermektedir. Bu durum, soğuk zincir lojistiği tedarikçilerinin raporlanabilir ve planlanabilir bir veriyi müşterilerine sunabilmesinin bir artı olduğunun açık bir göstergesidir. Tedarikçi sayısındaki artış, soğuk taşımacılık hizmetini veren firmaların da artmasına sebep olmasına rağmen, soğuk taşımacılığı sistemli bir şekilde geliştirmeye yönelik hizmet sunma anlayışına sahip firma sayısının artması anlamına gelmemektedir.

Soğuk zincir taşımacılığında Frigosky bir adım öndedir.

Frigosky dağıtım ağını kullanmak isteyen müşteriler ihtiyaçlarına göre ürünlerinin tamamını depolarımızda saklayabilir, dağıtım günlerine göre depolarımıza mallarını teslim edebilir veya mallarını üretim tesislerinden tedarikini sağlayabilirler.

Frigosky dağıtım ağı, gıda ürünleri üreticisi ve ithalatçılarının müşterilerine ulaşmasının en süratli, güvenli, sağlıklı, efektif ve uygun yoludur.

Soğuk Zincir Lojistiği ve Soğuk Depolama Hizmetleri ile kalitenin adıyız.

Türkiye çapında, ısı kontrollü taşıma ve depolama sistemleri hizmeti veren Frigosky, soğuk zincir lojistiğinde alt yapı ve taşıma ekipmanı eksikliğinin giderilmesi amacıyla kurulmuştur. Komple tedarik yönetimi sayesinde, soğuk gıda taşımacılığı alanında gerekn tüm hizmetleri bünyesinde toplamıştır. Üretim hattından çıkan bir ürünün en son nihai tüketiciye ulaştırılmasına kadar geçen süreçte tüm süreci yönetmektedir.

Markalara ve firma yönetimlerine raporlama yapıyoruz.

Firma yönetimlerine, çeşitli satış ve performans raporlamaları yapıyoruz. Bu şekilde komple tedarik zinciri yönetiminde ilk sıralarda yer almanın gururunu yaşıyoruz.