Bilgi Sistemleri

Tüm soğuk zincir lojistiği süreçlerinizin; planlama, tasarım ve operasyon ihtiyaçlarını karşılayacak bilgi teknolojileri altyapısına sahibiz.


Tüm Türkiye’ye yayılmış soğuk zincir lojistiği hizmeti sunan Frigosky, tüm faaliyetlerini entegre çalışan bilgi sistemleri üzerinde yürütmektedir. Çok sayıdaki Bilgi Sistemlerinin tüm bölgelerde ve birimlerde çevrim içi kullanımı için; tüm servislerin çalıştığı severlar’ı barındıran Veri Merkezi ve merkez ve bölgeler arasında güçlü bir Geniş Alan Ağı (Fiberoptic) ile 7/24 kesintisiz hizmet sunmaktadır.

Frigosky internet altyapısının tüm olanaklarınından kesintisiz faydalanmakta, karasal destek yanında uydu haberleşme kanalları, 3G mobil hizmet sağlayıcılarından almış olduğu servis, wifi gibi özellikle depo kontrol, ürün alım ve depolama merkezlerinde ihtiyaç duyduğumuz verinin akışı bu teknoloji ile sağlanmaktadır.

Müşteri geri bildirimi ile müşteriye sunmuş olduğumuz anlık bilgi akışı için tüm donanım ve techizatlarımızla, soğuk zincirin kırılmadan ve sağlıklı bir biçimde işleyişini sağlamak için çalışmaktayız.